وبلاگ تیام وندینگ

آشنایی با انواع وندینگ

دسته بندی کلی وندینگ نوشیدنی گرم به لحاظ سیستم

به طور کلی دستگاه های وندینگ نوشیدنی گرم( دستگاه ی فروش خودکار) و یا دستگاه های قهوه ساز صنعتی به طور کلی به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

دستگاه قهوه ساز یا وندینگ نوشیدنی گرم instant  یا فوری:

این نوع دستگاه ها دارای مخازن مربوط به پودر های فوری یا در اصطلاح لاتین instant powder می باشد که با مکانیزمی که برای دستگاه تعبیه شده است با فشار دکمه مربوط به هر نوشیدنی پودر های فوری با توجه به فرمولاسیون نوشیدنی هدف در میکسر های پایین مخازن با آب ترکیب شده و نوشیدنی آماده می شود. از انواع معروف پودر های فوری می توان به کافی میکس 1*3 یا هات چاکلت یا قهوه های فوری نام برد.در محیط های پرکاربر،ادارت .و سازمان ها دستگاه مذکور استفاده ی فراوان دارد زیرا هم بازدهی بالایی دارد و هم استهلاک کمتری در استفاده های زیاد را شامل می شود و از همه مهمتر نیاز به هزینه های بالا برای خریداری ندارد. از معتبر ترین فروشندگان دستگاه های وندینگ instant شرکت تیام وندینگ ست که بلحاظ بهره مندی از امتیاز تولید پودر های فوری قابلیت بسیاری در خدمات پس از فروش این دستگاه ها دارد.

دستگاه قهوه ساز یا وندینگ نوشیدنی گرم  been 2 cup  یا فوری: (بینز تو کاپ)

دستگاه های وندینگ بینز تو کاپ همانطور که از نامش پیداست با فشار یه دکمه، نوشیدنی قهوه و یا مشتق شده از قهوه را از دان قهوه تا فنجان انجام می دهد.

این نوع دستگاه فروش خودکار یا قهوه ساز های صنعتی با این سیستم مجهز به آسیاب های قهوه و سیستم های دم کن قهوه می باشند که اسپرسو با کیفیت را ارائه می دهند.با استفاده از این دستگاه ها دیگر بهره مندی از باریستا یا کافی من ضرورت چندانی پیدا نکرده و با تنظیمات متفاوتی که روی دستگاه انجام می شود با لمس یا فشار یک گزینه آن نوشیدنی در بهترین سطح کیفیتی خود به مشتری ارائه می شود.آن چه اهمیت دارد استفاده از از دستگاه های با سیستم های آسیاب و دم کن استاندارد جهانی می باشد که استهلاک دستگاه را بالا نبرد و از بازدهی قابل قبولی برخوردار باشد.

دستگاه قهوه ساز یا وندینگ نوشیدنی گرم مجهز به دم کن چای و دمنوش  :

این نوع از دستگاه های که به عنوان جدید ترین سیستم های وندینگ شناخته می شوند زمان کوتاهی است که پا به عرصه ی حضور نهاده اند که برای اولین بار توسط شرکت تیام وندینگ به بازار ایران معرفی شد.دستگاه های فوق می توانند علاوه بر داشتن مخازن پودر فوری و یا سیستم آسیاب قهوه و دم کن اسپرسو ، چای و دمنوش را نیز با استفاده از سیستم مخصوص به این کار در بهترین شرایط و با شرایط تنظیم با هر سلیقه دم نموده و به مشتری تحویل دهند. است سیستم تونایی تخلیه تفاله چای را نیز در خود گنجانده و چای ایرانی را به بهترین شکل و در چند ثانیه دم و ارائه می نماید.

logo@2x.png
©2021 Tiam Vending All rights reserved
Design by Ypa Group

جستجو