وبلاگ تیام وندینگ

آشنایی با انواع وندینگ

تولید کنندگان و برند های معروف وندینگ

وندینگ ها همانند سایر کالاهای صنعتی و مصرفی در دنیا تولید کنندگان معروف و برند های خوش نام در سرتاسر دنیا دارند که بلحاظ ماموریت و تصویر برند خود دارای جایگاه های متفاوتی می باشند:

 ازکشور های صاحب سبک و پیشرو در زمینه ی وندینگ می توتن موارد زیر را نام برد:

(ایتالیا-هند-آمریکا-آلمان-ژاپن و ...)

1-ایتالیا: دستگاه های وندینگ ایتالیایی با بهره گیری از بروز ترین تجهیزات و تکنولوژی در دستگاه های فروش اتوماتیک چه در زمینه ی وندینگ اسنک و چه وندینگ نوشیدنی در دنیا سرامد می باشند و همواره در حال بروزرسانی این صنعت و تکنولوژی های بکار گرفته شده هستند.

از برند های معروف صنعت وندینگ(دستگاه فروش خودکار ) می توان به موراد زیر اشاره کرد:

  • وندینگ ماشین سایکو (saeco vending machines) : این برند وندینگ یکی از معروف ترین برند های وندینگ ماشین در دنیا می باشد که با تولید دستگاه های فروش خودکار نوشیدنی و دستگاه های فروش اتوماتیک اسنک جایگاه استواری در صنعت وندینگ دنیا ایجاد کرده است.

 

  • وندینگ ماشین نکتا(necta vending machines): دستگاه های فروش خودکار نکتا با توسعه ی تنوع محصولات خود و به روز رسانی دستگاه های فروش خودکار خود جهت اتصال به انواع سیستم های پرداخت فعالیت پویاتری از خود به نمایش گذاشته است.مدلی های کوچک –متوسط و بزرگ وندینگ ماین های این برند متناسب با هر فضا و مکان می باشد.

 

  • وندینگ ماشین های بیانچی(BIANCHI VENDING MACHINES): این برند وندینگ از قدیمی ترین برند ها و کارخانجات در ایتالیا و جهان بشمار می آید که علاوه بر وندینگ محصولات مکمل و جایگزین بسیاری را در دست تولید دارد که پس از تضعیف حضور در بازار های وندینگ مجددا با قدرت در صحنه ی رقابت حاضر شده است.نمایندگی های این برند در کشور های مولد مانند چین و آلمان و ... نشان از قدرت و وسعت بازار این برند در سرتاسر جهان دارد.

logo@2x.png
©2021 Tiam Vending All rights reserved
Design by Ypa Group

جستجو