021-88861815

دستگاه فروش اتوماتیک(وندینگ) قهوه برای کافه قنادی

از جمله کاربران دستگاه های اتوماتیک قهوه ساز و یا شکلات ساز تمام اتوماتیک ، قنادی ها و ابمیوه فروش ها  بشمار می آیند. این مراکز که گاها خدمات و محصولات شیرینی و نوشیدنی را ارائه می دهند به کافه قنادی ها شهرت یافته اند که با توجه به کثرت مشتریان و سلایق گوناگون و لزوم صرفه جویی زمانی جهت پاسخ گویی به تمامی مشتریان با تمامی سلایق اقدام به نصب دستگاه قهوه ساز صنعتی چندکاره یا وندینگ ماشین قهوه در مکان کسب  خود می نمایند.دستگاه های وندینگ و یا تمام اتوماتیک نوشیدنی در این مکان ها به فواصل چند ثانیه در خواست های مشتریان را پاسخ داده و رضایت کاربران را جلب می نماید.وجود نوشیدنی مکمل یا محصولات دیگر ارائه شده در این مراکز لزوم وجود قهوه ساز صنعتی را توجیه می نماید.نوشیدنی های رومیزی که فضای زیادی را اشغال ننماید از اولیت این مراکز بشمار می آید.شرکت تیام وندینگ با تجربیات مفید خود و با اشراف کامل به سبک کسب و کار های این چنینی تا حد زیادی در جلب رضایت این قسمت از مشتریان موفق عمل کرده است.

شرکت تیام وندینگ برترین ارائه کننده ی دستگاه های وندینگ با هدف استفاده در کافه قنادی ها و کافی شاپ ها آمادگی خود را جهت سرویس دهی به مکان های مذکور اعلام میدارد. مواد مصرفی خود را به بهترین قیمت و کیفیت در قبال استفاده از دستگاه های وندینگ تیام وندینگ ، از ما دریافت نمایید.

انواع دستگاه های وندینگ مدل tiam

necta (نکتا)

(سائکو)saeco

(ریها) rhea

و دیگر برند های وندینگ ایتالیایی در زمینه ی نوشیدنی های گرم مانند قهوه و شکلات.

    


شرکت تیام تجارت آروند پس از یک دهه فعالیت های تحقیقاتی و تجاری در زمینه دستگاه های قهوه ساز و وندینگ تمام اتوماتیک (Vending Machine) بخصوص نوشیدنی های گرم و سرد ، هم اکنون ارائه دهنده ی مطمئن دستگاه های لوکس نوشیدنی متناسب با ویژگی های فرهنگی ، الگوهای مصرفی و سطوح درآمدی در کشور میباشد.